עמוד הבית משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות

משלוח מהאתר שלנו יגיע באמצעות שליח עד הבית. זמן האספקה הינו 7 ימי עסקים.בקניה מעל 299 ש"ח המשלוח חינם.

ימי עבודה הנספרים מיום קבלת אישור התשלום מחברת האשראי. בכל מקרה, הימים שבהם מתבצעת האספקה הינם א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג

ביטול עסקה

אתם רשאים לבטל את עסקת רכישת המוצרים החל ממועד ביצוע העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת המוצרים שרכשתם, או 14 ימים ממועד קבלת מסמך המכיל את הפרטים בקשר עם העסקה, לפי המאוחר מבניהם, בכפוף להוראות הדין, לרבות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. ("חוק הגנת הצרכן") ("ביטול עסקת רכישת המוצרים")
על אף האמור, במידה ואתם אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש (כהגדרת מונחים אלה בחוק הגנת הצרכן), אתם רשאים לבטל את עסקת רכישת המוצרים שבוצעה על ידכם דרך האתר, בתוך 4 חודשים ממועד קבלת המוצרים, או מיום עשיית העסקה או ממועד קבלת מסמך המכיל את הפרטים בקשר עם העסקה שבוצעה, לפי המאוחר מבניהם, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בינינו לבינכם. אנחנו רשאים לדרוש מכם להציג תעודה מתאימה בהתאם להוראות החוק.
במקרה של ביטול עסקה כאמור בסעיפים 1 או 1.2 על ידכם, עליכם למסור לנו, אמ. ג'י. אס. ספורט טרדינג בע"מ, ח.פ. 511441388 ("החברה"), הודעת ביטול ("ההודעה"), באחת מהדרכים הבאות:

בטלפון: 074-7559932 ; (נציגי השירות שלנו זמינים בימי חול בין השעות 09:00-16:00);
בכל אחד מסניפי החברה שפרטיהם וכתובותיהם הינם כמפורט להלן: il/store-locator ; (להלן: "סניפי החברה");
בדוא: elitalsupport@mgs.co.il;
בדואר רשום: המלאכה 8, חולון;
באתר האינטרנט: elital.co.il ;
בהודעה, עליכם למסור את שמכם המלא, מספר ההזמנה ומספר תעודת הזהות שלכם.
ככל שאתם מבקשים לבטל עסקת רכישת מוצרי החברה בהתאם לאמור לעיל, אחרי שקיבלתם את המוצרים כאמור לידיכם, עליכם להשיב את המוצרים לסניפי החברה.
עם זאת, ככל שביטול עסקת רכישת המוצרים כאמור נבע מפגם במוצרים שמבוקש לבטל את רכישתם, אי התאמה בין המוצרים לבין הפרטים שנמסרו לכם בהתאם לדין, אי אספקת המוצרים  במועד שנקבע ו/או בשל הפרה אחרת כלשהי שבוצעה על ידי החברה (להלן: "פגם"), והכל בהתאם ובכפוף להוראות החוק, אנחנו נאסוף את המוצרים שמבוקש לבטל את רכישתם מהמקום בו נמסרו לכם.
החזר כספי בגין ביטול עסקה
במקרה של ביטול עסקת רכישת המוצרים כאמור בסעיפים ‎‎1.1 או ‎1.2 לעיל, אנחנו נשיב לכם את התמורה ששולמה על ידכם בגין העסקה שבוטלה, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול. במקרה זה, נהיה רשאים לגבות מכם דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר העסקה שבוטלה, או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים, ובלבד שהביטול לא נבע מפגם כהגדרתו לעיל, ביחס למוצר שמבוקש לבטל את רכישתו בהתאם לאמור לעיל ו/או בהתאם לדין, והכל בכפוף לחוק הגנת הצרכן.
מובהר כי אין בזכותו של צרכן לבטל עסקה כדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע את נזקיה במקרה של החזרת מוצרים שערכם פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבם בזמן שהיו ברשות הלקוח.
כמו כן, על אף האמור לעיל, זכות הביטול כאמור בסעיפים ‎‎1 או ‎1.2 לעיל לא תחול לגבי טובין פסידים ו/או טובין שלא ניתן לבטל את רכישתם בהתאם לחוק הגנת הצרכן. 

אספקה של המוצרים שנרכשו תבוצע לכתובת הלקוח באמצעות החברה ו/או באמצעות חברת שילוח חיצונית, בהתאם לבחירת החברה (להלן: "משלוח"). כל המשלוחים הינם בתשלום על חשבון הלקוח.
מדיניות החזרת מוצרים
מבלי לגרוע מהאמור בסעיף ‎1 לעיל ומזכותכם לבטל עסקה כאמור בסעיפים ‎‎1 או ‎1.2 לעיל, ניתן להחליף ו/או להחזיר את המוצרים שנרכשו על ידכם, כמפורט ובכפוף להלן:
החלפת מוצר שנרכש באתר במוצר אחר, עד גובה הסכום ששולם בפועל בגין המוצר וכנגד החזרת המוצר לאחד מסניפי החברה ("ההחלפה"), או קבלת שובר זיכוי בסכום ששולם בפועל בגין המוצר, כנגד החזרתו לאחד מסניפי החברה ("ההחזרה"), יתאפשרו תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר ביעד שהתבקש בעת ההזמנה, בצירוף תגית המחיר שצורפה למוצר והוכחת קניה, וזאת בתנאי שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית, לא נפגם ולא נעשה בו שימוש. יובהר כי ההחזרה והחלפת מוצרים  יתאפשרו בסניפי רשת "אליטל" בלבד.
שובר זיכוי יהיה תקף ל- 24 חודשים ממסירתו ללקוח, בכל חנויות הרשת. שובר הזיכוי יהא באחריותו הבלעדית של הלקוח, ולא יתאפשר לשחזר שובר זיכוי שאבד, בכפוף לדין.
לא ניתן לבצע החלפה/ החזרה של מוצר בודד שנמכר כחלק מערכה. ההחלפה/ החזרה תתבצע לגבי הערכה כולה.
בקניית מוצרי הלבשה תחתונה לא תתאפשר החזרה ו/או החלפה כאמור בסעיף ‎2 זה, ובכפוף לדין.


 
שירות הלקוחות שלנו זמין בטלפון 074-7559932 או במייל elitalsupport@mgs.co.il
 

כדי לבטל או להחליף הזמנה מלאו כאן  את הטופס וניצור איתכם קשר